HİZMETLERİMİZ

EN ÇOK SES GETİREN PROJEMİZ

Video - Klip Reklam

Klip prodüksiyonu; müzik sektörüne, genel olarak müziğe ve sanata değer katan, anlamını artıran önemli bir faktördür. Bu yüzden klip çekimi üzerinde titizlikle durulması gerekir. Artık herkesin internet kullanması, kendi mobil ekranına sahip olması ve bunlara paralel olarak tüm internet kullanıcılarının video içerik tüketip sosyal medya platformlarında paylaşması ile klip prodüksiyonu müzik sektörü için çok önemli bir unsur haline gelmiştir.

Kurgu - Montaj Color

Kurgu kendi içerisinde farklı detayları barındırmaktadır. Başarılı bir kurgu için mutlaka her bir detayın üzerinde dikkatlice durulması gerektiğinden, konusunda uzman kişiler ile gerçekleştirilecek çalışmalar ile istenilen sonuçlara erişilebilecektir. Geçmiş dönemlerdeki çekimlerin renk skalası ile günümüzdeki çekimlerin renk skalası arasında oldukça ciddi farklar bulunuyor. Color correction ile beraber ise renk düzenleme işlemleri daha öncesinde olmadığı kadar etkili bir şekilde yapılmaya başlanmış oldu.

Prodüksiyon Desteği

Prodüksiyon süreci için farklı ekiplerin, profesyonellerin, altyapı ve ekipmanların bir arada kullanılması gerekir. Yapılacak olan projenin niteliğine göre çeşitli ekipmanlar ve görüntü tasarımı, ses tasarımı gibi farklı disiplinlerden uzmanlarla çalışılabilir. Genel olarak bahsetmek gerekirse prodüksiyonu yapılacak olan projeye öncelikli olarak bir proje yöneticisi atanır.

Kiralık Ekipman Stüdyo

Kiralık kamera, kiralık Lens, Kiralık Film ekipmanları hizmeti veren Türkiye’nin en geniş envanterine sahip kiralama ajansı. – Kamera kiralama, film ekipmanları kiralama, lens kiralama hizmetlerinin yanında profesyonel ekibi ile çekim ekibi hizmeti de vermektedir.yeni nesil dijital sinema kamera ekipmanı için kiralama hizmeti sunmak için var.Kiralık kamera, kiralık lens, kiralık film ekipmanları hizmetlerinde en iyi üreticilerin en yeni ve popüler ekipmanları yer almaktadır.